KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826390
nr 1282 6390
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Etsning, Erling Johansson (f. 1934), Sverige, 1977, "sommarmorgon". Signerad, numrerad 51/55,20x25,5cm
måndag 21 oktober 2019
kl 20:49:12
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson